Ta stran uporablja piškotke. Za več informacij o piškotkih, ki jih uporablja spletna stran, kliknite TUKAJ. Se strinjam
Notice: Undefined index: sprejelCookie in /var/www/cookie.php on line 9
english
Najboljše nakupovalno središče v Ljubljani 2017
odprto še: 50min

Kontakt


logo


Šmartinska cesta 152 g, 1000 Ljubljana


Citypark, nakupovalno središče Ljubljane,
Šmartinska 152g,
1000 Ljubljana

Naslov podjetja: Euromarkt center d.o.o, Šmartinska 152g, 1000 Ljubljana

Telefon informacije: 01 587 30 50
Telefon tajništvo: 01 587 30 51
Faks: 01 587 30 69

Center manager: g. Toni Pugelj

 

 

Informacije
info@citypark.si
01/ 587 30 50

Uprava
uprava@citypark.si
01/587 30 51

Marketing
marketing.citypark@citypark.si
01/ 587 30 63

Tehnična služba
vzdrzevanje@citypark.si
051/ 201 270
01/ 587 30 57

Uprava
Toni Pugelj
Center Manager
Toni Pugelj
01 587 30 51
toni.pugelj@citypark.si
Andrej Ropret
Center Manager Trainee
Andrej Ropret

01 587 30 51

andrej.ropret@citypark.si

 


Andreja Jamnik
Asistentka center managerja
Andreja Jamnik
01 587 30 52
andreja.jamnik@citypark.si
Anita Bosilj
Vodja pisarne
Anita Bosilj

01 587 30 51

anita.bosilj@citypark.si

Klavdija Miklavžin Javornik
Vodja marketinga
Klavdija Miklavžin Javornik
01 587 30 55
klavdija.miklavzin@citypark.si
Maja Vidmar
Asistentka za marketing
Maja Vidmar
01 587 30 63
maja.vidmar@citypark.si
Informacije
Helena Černe
Informatorka
Helena Černe
01 587 30 50
info@citypark.si
Andreja Zupančič
Informatorka
Andreja Zupančič
01 587 30 50
info@citypark.si
Hišni tehniki
Aleksander Casar
Vodja hišnih tehnikov
Aleksander Casar

01 587 30 57
051 201 270

aleksander.casar@citypark.si

Daniel Jovanoski
Hišni tehnik
Daniel Jovanoski

051 201 270
daniel.jovanoski@citypark.si 

Dejan Namjesnik
Hišni tehnik
Dejan Namjesnik

051 201 270

dejan.namjesnik@citypark.si

Luka Šmit
Hišni tehnik
Luka Šmit

051 201 270

luka.smit@citypark.si


Otroško igrišče
Mojca Marija Zrimšek
Otroško igrišče
Mojca Marija Zrimšek
01 587 30 59
igrisce@citypark.si
Maja Celestina
Otroško igrišče
Maja Celestina
01 587 30 59
maja.celestina@citypark.si

Koledar dogodkov

P T S Č P S N
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Novice in dogodki v Cityparku

20% popusta za študente

20% popusta za študente

Lisca - Čas za moške

Lisca - Čas za moške

Desetak